I amsterdam City Card: 100+ Museen, Sightseeing + Öffentliche Verkehrsmittel
See the Rijksmuseum, ARTIS, H'ART (Hermitage Amsterdam) and more

Aanbieders vergeleken
Prijzen worden live opgehaald via de API's van de aanbieders.
| Aanbieder | Prijs | Inbegrepen | Boeken |
|---|---|---|---|
![]() | € 67,00Beste prijs | Gratis annulerenDirect ticket | Naar aanbieder |
Praktische informatie
Bereikbaarheid, beste bezoektijd en boekingstips voor I amsterdam City Card: 100+ Museen, Sightseeing + Öffentliche Verkehrsmittel.
- Wijk
- Amsterdam Attraction Passes
- Duur
- 1 h 30 min
- Prijsbereik
- € 67,00
- Vergeleken aanbieders
- 1
- Annulering
- Gratis annuleren bij minstens één aanbieder
- Ticketlevering
- Direct ticket per e-mail of app beschikbaar
Met de fiets is het startpunt vanuit vrijwel elke wijk in 15 tot 25 minuten te bereiken, al zijn stallingsplekken in het oude centrum schaars en soms betaald.
Je checkt bij elke rit in en uit – vergeet je uit te checken, dan kost dat de volgende keer geld.
Voor I amsterdam City Card: 100+ Museen, Sightseeing + Öffentliche Verkehrsmittel is er nu slechts één aanbiedersprijs – de vergelijking wordt dagelijks ververst zodra andere aanbieders hetzelfde product aanbieden.
Aanbieders in detail
Prijscontext, voorwaarden en bijzonderheden per aanbieder voor I amsterdam City Card: 100+ Museen, Sightseeing + Öffentliche Verkehrsmittel.
Tiqets: I amsterdam City Card: 100+ Museen, Sightseeing + Öffentliche Verkehrsmittel vanaf € 67,00
Tiqets verkoopt vooral tickets met tijdslot en levert die als mobiel ticket dat je bij de ingang scant.
Er is momenteel maar één prijs bekend: Tiqets vraagt € 67,00 per persoon. Zodra andere aanbieders dezelfde belevenis tonen, verschijnt hier de directe prijsvergelijking.
Voorwaarden bij dit aanbod: gratis annuleren volgens de aanbieder, direct ticket na de boeking, duur ongeveer 1 h 30 min. De aanbieder bevestigt de details tijdens het boeken.
- Prijs bij Tiqets: € 67,00 per persoon
- Prijsklassering: 1 van 1 (beste prijs)
- Annuleren: volgens de aanbieder gratis mogelijk
- Ticket: direct na de boeking beschikbaar
- Sterke punten: ruim aanbod van Amsterdamse musea en attracties met directe toegang.
Description
Just scan the I amsterdam City Card and you're all set to explore the land of windmills and canals at a fraction of the cost. Enjoy free entrance to many of the city's top museums and attractions, including the Rijksmuseum, H'ART (Hermitage Amsterdam), Moco Museum, and Rembrandt House Museum. The card also comes with discounted entry to other attractions, such as Heineken Experience, Johan Cruijff ArenA and Amsterdam Dungeon. Valid for 24, 48, 72, 96, or 120 hours from first use, unlimited access to the city's public transportation system for the duration of your card means you can get around quickly! You can also enjoy one free canal cruise from several canal cruise companies at many locations in Amsterdam and 24h free bicycle rental.
Dit mag je verwachten
- Just scan the I amsterdam City Card and you're all set to explore the land of windmills and canals at a fraction of the cost
- The card also comes with discounted entry to other attractions, such as Heineken Experience, Johan Cruijff ArenA and Amsterdam Dungeon
- You can also enjoy one free canal cruise from several canal cruise companies at many locations in Amsterdam and 24h free bicycle rental
Veelgestelde vragen
- Wat kost I amsterdam City Card: 100+ Museen, Sightseeing + Öffentliche Verkehrsmittel op dit moment?
- De goedkoopste vergeleken prijs is € 67,00 per persoon bij Tiqets. We vergelijken Tiqets.
- Waar kan ik I amsterdam City Card: 100+ Museen, Sightseeing + Öffentliche Verkehrsmittel boeken?
- We vergelijken de aanbiedingen van Tiqets en linken rechtstreeks naar de boekingspagina van de betreffende aanbieder.
- Hoe lang duurt I amsterdam City Card: 100+ Museen, Sightseeing + Öffentliche Verkehrsmittel?
- Reken op ongeveer 1 h 30 min. De exacte duur hangt af van de gekozen aanbieder en het tijdslot.
- Is gratis annuleren mogelijk?
- Ja, minstens één aanbieder biedt voor deze belevenis gratis annuleren aan. De voorwaarden staan in de vergelijkingstabel.
Meer belevenissen in deze categorie

Amsterdam hop-on hop-off 24u of 48u bus- en bootoptie
Klaar voor het ultieme Amsterdamse avontuur? De City Sightseeing Hop-On Hop-Off Bus + Boot is de enige manier om het "Venetië van het Noorden" te veroveren ove…
€ 27,50Get ticket

Amsterdam: Einfacher Bustransfer vom Flughafen Schiphol
Relax on a comfortable bus transfer from Schiphol Airport to Amsterdam
€ 6,50Get ticket

Amsterdam: Eintritt zur Tulpenfarm + Blumenkorso + Transfer
Enjoy flower parade and a behind-the-scenes tulip farm visit
€ 99,49Get ticket
Bekijk alle openbaar vervoer & city cards in Amsterdam vergeleken